Profibarkacs.hu
Profibarkacs.hu
Lépj be
Kosaram
Termékeink
Cikkszám: TO_10A450

Topex kézifűrész 500 mm, 3-as élezés, 7tpi

A fogak edzése és háromsíkú élezése jelentősen csökkenti a vágási ellenállást, és megkönnyíti a fűrészelést szálirányban. A hatékony, collonként 7 db-os fogazás eredményesebb megmunkálást tesz lehetővé.
Külső vagy beszállítói raktáron
Bruttó
Nettó
2 490 Ft
25 Ft visszajár
Válassz plusz szolgáltatást a termékhez
Kedvencekhez
Kérdés a termékről
Összehasonlítás
Cikkszám: TO_10A450
Bruttó
Nettó
2 490 Ft
25 Ft visszajár
barkács
Rendszeres otthoni, vagy könnyű ipari használatra javasolt termék. Gyakori, nehéz ipari felhasználásra a "Profi" jelölésű termékeket ajánljuk.

Részletek

A Topex Shark rókafarkfűrész edzett acélból készül. A fogak edzése és háromsíkú élezése jelentősen csökkenti a vágási ellenállást, és megkönnyíti a fűrészelést szálirányban. A hatékony, collonként 7 db-os fogazás eredményesebb megmunkálást tesz lehetővé. Az ergonómikus bimateriál markolat segíti a precíz vezetést, a csúszásmentes bevonat pedig megakadályozza kicsúszását a kézből, jelentősen javítva a használati kényelmet.

Adatok

Márka
Topex
Gyártó cikkszám
10A450
Cikkszám
TO_10A450
Tömeg
440 g/db

Vélemények

0
Átlagos értékelés
vélemény
Legyél Te az első, aki értékeli a terméket!
Véleményt írok
Topex kézifűrész 500 mm, 3-as élezés, 7tpi
2 490 Ft
Termékeink
Szia,
Induljon profin a napod