Bevételező munkatárs

Teljes állású raktáros - beérkező áru bevételező munkatárs munkakör

A webáruházba beérkezett és teljesíthető rendelések összeszedése kiszedési jegyzék alapján szedőkocsira szeded, majd megfelelő méretű dobozba teszed. Pörgős, fiatalos munka.

KIK VAGYUNK?

2 fiatal barát vagyunk, Gábor 2010-ben alapította meg a Profibarkács Webáruházat 2020 óta pedig már Feri is a vezetőség tagja. Hála az eddigi gyors és folyamatos növekedésünknek, új csapattagra van szükségünk! Sőt, nem is egyre!

Évek óta azon dolgozunk, hogy rendes munkahelyet, csapatot építsünk. Ennek a törekvésnek köszönhetően, jelenleg egy vadonat új épületben, irodában vagyunk, nagyon kellemes környezetben.

MIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?

Fiatalok vagyunk, felszabadultak, lelkesek. Nem egy olyan munkahelyet akarunk teremteni, ahol mindenki zabszemmel a valagában ül és alig várja, hogy 4-et üssön az óra és végre húzhasson haza.

Először is, nálunk nem az alkalmazottak, meg a főnökök vannak, hanem mindenki csapattárs. Csapatként működünk együtt, egy közös cél érdekében.

A közös cél pedig a vásárlóink elégedettsége és a minél magasabb rendelésszám (ha nincs rendelés, nem tudunk fizetést adni…)
Persze azért némi hierarchiára szükség van, de nálunk a beosztottnak is lehet igaza, feljebbvaló is tévedhet. Ha eddig olyan helyen dolgoztál, ahol napi szinten leüvöltötték a hajad, akkor megváltás lesz hozzánk jönni.

Bár lehet hihetetlenül hangzik, de egy olyan környezetet próbálunk létrehozni, ahova a csapattársak ÖRÖMMEL jönnek be dolgozni. Nem alibiznek, nem fordul fel a gyomruk már a gondolatra is, hogy dolgozni kell. Ezért a következő dolgokat vezetjük be:

  • Nálunk minden hónapban van egy olyan megbeszélés, amin a cég ÖSSZES dolgozója és a tulajdonosok is részt vesznek. Ezen értékeljük egymás teljesítményét és megbeszéljük, hogy merre haladunk a következő hónapban, negyedévben és évben. Őszintén hisszük, hogy ha mindenkinek pontos képe van arról, hogyan fejlődünk, az ösztönözni fogja munkájukat. Ez a cégszintű fejlődéshez elengedhetetlen.
  • Minden hónapban tartunk MINDEN csapattárssal egy 1on1 meetinget, azaz egy cégvezető-beosztott megbeszélést, amin megnézzük, merre lehet fejlődni, mi történt a hónapban, mi újság a szabikkal stb. Ösztönözzük a fejlődésed, ugyanis, ha egyre több értéket tudsz nyújtani, azt egyre több fizetéssel tudjuk jutalmazni. Érdekel az x pozíció? Beszéljük meg, mit kell hozzá elsajátítanod. Nem tetszik valami a munkáddal kapcsolatban? Beszéljük át, oldjuk meg!
  • Kellemes munkakörnyezetet biztosítunk, van ingyen kávé, mindenféle nasi, víz. Erre van egy havi keretünk, amit a csapat úgy alakít, ahogy csak szeretné! Van aki túrórudira költi, van aki az energiaitalt szereti.

MILYEN EMBERT KERESÜNK

  • Önállóan képesnek kell lenned munkát végezni. Szeretjük azokat, akiknek nem kell a kezüket fogni mindenhez. Szeretnénk, ha nálunk nem lenne mikromenedzsment, egy teljes területért felelsz a cégen belül.
  • Mivel webáruházat üzemeltetünk, minden csapattárs konstans váratlan hibába fog ütközni. Fontos, hogy feltaláld magad, légy talpraesett és ne féld használni a józan paraszti eszed!
  • Barátságos vagy, szereted mások társaságát és nem okoz gondot az ügyfelekkel sem a kapcsolattartás.
  • A jelentkezéshez a titkos kód: barkácsbál. Ezt kell majd megadnod a jelentkezésnél, hogy tudjuk, valóban részletesen végigolvastál mindent.
  • Nem adod fel, ha megnő a nyomás. Tevékenységünkből adódóan néha váratlanul nagyobb munkamennyiség adódhat egyes munkakörökben. Ha hirtelen beérkezik extra 50 megrendelés, el kell tudnunk bánni vele.
  • Előny, szinte követelmény, hogy szeresd a barkácsolást. A legtöbb munkakörnél jól jön, ha már láttál közelről kalapácsot, fúrógépet.

MILYEN EMBERT NEM KERESÜNK

  • Nem dolgozunk együtt rosszmájú, beszólogatós emberekkel. Ha furkálódsz, az rossz a csapatnak, rossz az ügyfeleknek.
  • Ha csak egy meló kell, amivel elvagy napközben, menj máshova dolgozni. A vezetőség heti 7 napot dolgozik, minden csapattárstól elvárjuk, hogy szintén tegye oda magát és csak minőségi munkát adjon ki a kezéből.
  • Negatív, borúlátó csapattársakra szintén nincs szükségünk.
  • Ha nem akarsz fejlődni, nem akarsz újdonságokkal találkozni.

MUNKAIDŐ, HELYSZÍN, JAVADALMAZÁS

Teljes munkaidős csapattársakat keresünk, a munkaidő pedig rugalmasan kb. 8-16:30 tart. De tudjuk igazítani a magán életedhez, ha erre van igény.

Amit mi megkövetelünk, hogy töltsd ki a 8 órás munkaidőd (+ fél óra ebédszünet). A túlórát nem szeretjük, dolgozzunk hatékonyan napközben, hogy az esténk a családé és barátoké legyen. Ha mégis túlcsúszol, nem számoljuk, mert mi is rugalmasak vagyunk, ha napközben el kell szaladnod elintézni valamit.

A munkavégzés helyszíne Debrecen, Rigó utca 4/b.

Munkabéred versenyképes alapbérből fog állni, amit kiegészít majd próbaidő után fix és mozgó bónusz is, így a teljesítményedtől függően még felfelé mozoghat a béred. Ezen felül, ahogy említettem, folyamatosan ajánlunk fizetésemelés lehetőségeket a fejlődésedhez kötötten, így simán lehet, hogy havonta emeljük a béred, mert annyira lenyűgözöl a teljesítményeddel és problémamegoldó képességeddel. Ingyen kávé, víz, üdcsi, nasi, a havi csapatkeretből természetesen mindig rendelkezésre áll.

FELADATAID, AZAZ HOGY FOG KINÉZNI EGY NAPOD

Lesz egy raktárvezetőd, aki segíti a napi munkádat Így részletesen:
Érkező áru szállítótól való átvétele: több beszállítótól rendelünk napi szinten árut, így napi szinten több raklap beérkező árut kezelünk le. Ezek először szállítmányszintű, majd termékszintű tételes átvétele, minőség és mennyiség ellenőrzése, jótállási és garanciális jegyek felkészítése a feladat.
Beszerzett áru elpakolása: A beérkezett áru megfelelő polchelyre való felpakolása és a polchelyen található áruk rendezettségének és átláthatóságának fenntartása.

Raktári rend:
A munkaterületen végzett munka után rendet megtartani, csomagolóanyagokat kezelni.

SZÜKSÉGES TUDÁS/ISMERETEK

  • Légy összeszedett, precíz, figyelmes és türelmes
  • beszerzésben vagy bevételezésben szerzett tapasztalat előny de nem feltétel.
  • Merj gondolkodni, és merd kimondani a gondolataidat, hidd el meghalljuk és megdícsérünk, ha jó ötletnek tartjuk
  • Önmagadra és a környezetedre legyél igényes
  • Jól tűrd a monotonitást inkább találd meg benne a szépséget
  • Messziről kerüld a "Jól van az úgy!" és az "Azért mert így szoktuk!" modatokat
  • Nem követelünk meg semmilyen papírt, az a lényeg, hogy mit tudsz megcsinálni. Ugyanakkor előny, ha már van releváns tapasztalatod
  • Nincs se életkori, se nemi követelményünk, olyan munkatársat keresünk, aki a csapat része tud lenni.
  • Tudd csak a változás állandó, dinamikusan gyorsan fejlődünk, hónapról-hónapra növekszünk, így rugalmasság és változás készség nagyon fontos.

Ha ezekben a sorokban magadra ismertél, itt az idő, kattints és küldd be a jelentkezésed! Ha nem működik: allas@profibarkacs.hu